تبلیغات
Nursing90
پرستاران خروجی 94 مشهد
 
تاریخ : پنجشنبه 25 مهر 1392 | نویسنده : مجتبی قربانی

 

خوشم میاد مثل ویروس تو دانشگاه و  خوابگاه پخش شد و همه رو درگیر خودش كرده!!!

یارو جمعه واسه نهار یا شامش حاضر نیست 5000 تومن بده اونوقت واسه we chat هفته ای 5000 تومن میده و با خیال راحت تا 5 صبح بیداره!!! دانشجوها قبلا با استفاده از فیلم و ورق به این مهم دست پیدا میكردن اما جدیدا  we chat بوی سبقت را از آنها ربوده و به صدر جدول راه یافته.

آره برای صحبت كردن با رفقا و دوستان و بوق.... خوبه ولی نشسته تا صبح این گوشی رو تكون میده و شك میزنه كه بلكه یكی پیدا شه ، گیرم پیدا شد و محبوب دل اون شدی بنظرت یه نفر از اهواز میخاد برای تو پاشه بیاد مشهد چیكار كنه!!!

یه آمار سر انگشتی اگه بگیری اونوقت میفهمی كه تقریبا در فاصله 7 ساعت استفاده از we chat اونم به صورت مداوم تقریبا با 200 نفر صحبت كردی (البته همشونم ایرانی نبودن) و نوشتی: سلام خوبی؟ از آخر هم 4تا عكس كه مال خودشون نیست رو واست میفرستن و تو رو لایك میكنن. تو هم خوشحال و خوشبت یه لبخند ملیح میزنی و در حالی كه میدونی بلوف زده در پوست خودت نمیگنجی ، فردا 2تایی خیلی طبیعی میشین و پس فرداش همدیگه رو فحش بارون میكنین!

( برگرفته شده از داستان واقعی)

تبریك میگم عجب دوست یابی جالبی!!!

نكته اخلاقی:الكی این گوشی رو تكون نده تا مثلا یكی از اهواز و كرمانشاه و ... پیدا كنی ، بچسب به همین دوستای مشهدیت و شهرستانیت تا نه از خوابت بزنی نه از نمازت و نه آبروی تكنولوژی رو ببری.

طبقه بندی: کامپیوتر، 
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ